Українська греко-католицька церква

2. Як відзначати день народження.

Знаємо та зневажаємо.

    Все створив Господь і всім управляє. За все дякуємо Богу, а найперше за дар життя. З цим даром, нам відкривається все створене з любові до нас. І був час, коли Господь сказав, щоб ми були у цьому світі  і, так сталося.

В Його волі було, щоб це відбулося через наших батьків. Тому і найбільша заповідь це любов до Бога, а любов до батьків, єдина заповідь з обітницею, тобто,  якщо будемо любити батьків то  «… добре тобі  буде і довго будеш жити на землі».

  Подяку Творцеві складаємо через побожне життя, згідно Його закону, а також, приймаючи живу участь в Церковному житті.  В цей день, коли ми відзначаємо день народження, маємо приступити  до Таїнства Покаяння, перепросити Господа за провини перед Ним. Потім прийняти Св. Причастя, до якого Господь постійно запрошує нас. При можливості скласти пожертву на дім Божий. Особливо в цей день, ми маємо розважати над тим, «Чому  Бог дав мені життя?. Що Він хоче від мене?. Що мені робити, щоб відповісти на таку довіру і любов до мене?. Поки ми не зможемо, ґрунтовно дати відповідь на ці запитання, до тих пір ми не будемо щасливі, а життя наше буде беззмістовним і пустим.

   Особливо в цей день ми повинні бути вдячні нашим батькам. Повага до них, добрі слова, розуміння, при можливості і подарунки.

  Якщо про цей день пам’ятають і наші знайомі, то з радістю долучаться до нашої подяки, тим самим поважаючи нас.

   В цей день  остерігайтеся  таких гріхів  як гординя, себелюбство, пияцтво, обмовляння… .

 Господь створив тебе і все для тебе, будь вдячний Йому.

Статистика відвідування

Відвідувачі
41
Статті
244
Перегляди статей
51224

Зараз на сайті

На сайті 33 гостей та відсутні користувачі