Українська греко-католицька церква

Чи є видіння і хто їх має?.

  Чи є видіння і хто їх має?.

   Ісус Христос не тільки спас  нас від вічної смерті, але й на далі  спасає всіх від різних життєвих обставин, випадків падінь, які приводять нас до гріха. Тим оберігаючи, наставляючи, виправляючи наші вчинки, щоб ще більше явити Свою любов до людей. В Діях Св. Апостолів ми читаємо про видіння та сни в останні часи, про пророцтва, які Бог буде дарувати людям через Духа Святого.  Ми не маємо права думати, що то було тільки колись, а зараз цього не має. Бог і на далі особливо любить своїх дітей, які старанно Його шукають, і в снах кличе до служіння, годує, та наповняє радістю серця тих, які без цього не осягнули б спасіння. Ісус спасає.

    Цей світ ніколи не приймав Божого і святого, лиш «немовлятам» (Лк 10.21), Отець через Ісуса явно відкриває Себе. Сильні, в цьому світі, при найменшій підтримці, дають собі раду, а немовлят Бог носить на своїх руках (Іс.46,4). Ті люди, яким сняться сни, та бачать видіння, нікому про це не можуть сказати, та й ніхто їм не повірить  і, доказати це не є можливо. Але Господь продовжує нас любити і Сам приходить до нас.  Ісус спасає, бо Він і Є Бог - Спаситель.

Книга поминань.

Книга поминань.

   Ми дуже цінимо молитву, та Службу Божу, жертвуючи їх за своїх рідних та ближніх, чи то за здоров’я, чи то за упокій. Кожен із нас хоче передати це розуміння своїм дітям для освячення роду. Але, буває що наші діти частіше прив’язуються до тимчасового та з неохотою ставляться до вічного - духовного. А одинокі люди, взагалі не мають надії, що хтось прийде до Церкви за них помолитися.

   З Божої ласки, в нашому храмі Св. Миколая, заведено книгу поминань.  За тих, хто вписується в цю книгу, складаючи свою пожертву, систематично відправляються Служби Божі за їхнє здоров’я та успіх в їхній діяльності. Коли такі люди відходять  у вічність,  за них постійно служиться заупокійна Літургія згадуючи їх поіменно. Така молитва відбувається незалежно від того, чи хтось присутній з рідних в храмі,  чи відсутній, і за упокій відправляється рівно ж стільки, скільки відправлялося за здоров’я. Таким чином ми можемо подбати про молитву за нас

Люби і будеш прощений.

Не проклинай, бо будеш проклятий.

Не суди, бо будеш засуджений.

Не обмовляй, бо будеш відкинений.

Ти люби, і будеш прощений.

   Людиною керують  її наміри. Вона  підноситься через покору, а падає через гординю.

 Все, щоб не відбувалося, відбувається через волю людини.  А Бог, Є, Любов.

Поспішай дякувати Господеві.

   Поспішай дякувати Господеві.

  Всяка похвала  належить Господеві, а ти, її не приймай.

   Не бажай і не шукай собі слави, бо вона належить Спасителеві, а ти про неї і не думай.

   За кожне вчинене добро поспішай дякувати Ісусу Христу, ним Він тебе спасає.

   Так чинячи, розпочнеш розуміти  небесне.

Хто Є Бог.

 

Хто Є Бог.

Бог є Життя і ти не можеш без Нього жити.

Бог є Любов і ти не можеш без Нього любити.

Бог є Творець і ти не можеш без Нього творити.

Бог є Спаситель і ти не можеш без Нього спастися.

Про дуже важливе в Престольний Празник.

Про дуже важливе в Престольний Празник.

   В Престольний празник дуже важливим є, переконання вірних в тому, що і вони є храмом Духа Святого, і престоли в їхніх серцях займають центральне місце в їхньому  духовному житті. Звідси, Покаяння та Причастя, є необхідним і найважливішим в це велике свято. В поміч цьому, є немало священиків, які прибувають на це свято, або ще кращим є, щоб вірні подбали заздалегідь про цю величну подію.

   Загальне причастя має велике значення в духовному розвитку парафії, що і в Церкві практикувалося віками. Різдво, Пасха, Престольний празник, є найбільшими родинними святами, і єднання в них з Христом через прийняття Св. Тайн, є найважливішим.

Статистика відвідування

Відвідувачі
54
Статті
314
Перегляди статей
76784

Зараз на сайті

На сайті 34 гостей та відсутні користувачі